Kompresor TRUCKOM dla pojazdów ciężarowych

Kompresor dla pojazdów ciężarowych

TRUCKOM to specjalistyczny kompresor stacjonarny dedykowany przede wszystkim do pompowania opon samochodów ciężarowych, ale z powodzeniem może być wykorzystywany przez kierowców innych rodzajów pojazdów.

Obudowa kompresora wykonana jest ze stali nierdzewnej, która na życzenie może być pomalowana proszkowo.

Szerokie drzwi umożliwiają wygodny dostęp do wnętrza urządzenia, gdzie na antywibracyjnych podkładkach osadzona jest, na 100-litrowym zbiorniku ciśnieniowym, profesjonalna sprężarka o dużej wydajności, zintegrowana z systemami zabezpieczającymi, zapewniającymi długoletni i bezawaryjny okres eksploatacji.

Dystrybutor powietrza TRUCKOM oferowany jest w dwóch wersjach wykonania:

W wersji DIGITAL, cyfrowa głowica umożliwia, za pomocą przycisków + / –, ustawienie wymaganego ciśnienia w oponie, którego wartość prezentowana jest na podświetlanym wyświetlaczu. Po zapięciu końcówki węża na wentylu, proces pompowania / spuszczania powietrza, do zadanej wartości cisnienia, odbywa się automatycznie – o jego zakończeniu urządzenie informuje dźwiękowo.

W dowolnej chwili można zmienić jednostkę ciśnienia na PSI, KPA lub BAR. W wersji ANALOG pompowanie i spuszczanie powietrza odbywa się manualnie.

Dystrybutor powietrza TRUCKOM może być instalowany na wolnym powietrzu i nie wymaga zadaszenia. Wersja DIGITAL posiada wewnętrzne ogrzewanie z termostatem w standardzie, zaś w wersji ANALOG instalacja grzewcza montowana jest opcjonalnie. Dodatkowo kompresor może być wyposażony w zestaw do pobierania opłaty za korzystanie z urządzenia

Galeria produktu

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Adres

81-602 Gdynia
ul. Chwarznieńska 91 B